logo

Aktualności

English version


XXV edycja Kolarskich Mistrzostw Świata Piekarzy i Cukierników PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 09 września 2010 16:09

25 Międzynarodowe Mistrzostwa Świata Piekarzy i Cukierników-2010


Dnia 4 września 2010 roku w Mszanie odbyły się 25 międzynarodowe kolarskie mistrzostwa świata piekarzy i cukierników. Impreza ta po raz pierwszy odbywała się na terenie Polski.


Na starcie zjawili się reprezentanci niemal całej Europy ale i nie tylko. Byli zawodnicy z Włoch, Szwajcarii, Niemiec, Słowacji, Holandii, Polski a także z Japonii. Trasa wyścigu przebiegała przez Mszanę i Godów. Zawody dostarczyły wielu emocji, były też okazją do promowania regionu.
Mistrzostwa rozegrane zostały w kilku kategoriach. Wśród juniorów najlepiej spisali się Polacy. Dominowali także w przedziale wiekowym 21-30 lat i 31-40 lat. W grupie seniorów prym wiedli goście ze Szwajcarii, Holandii, Francji i Niemiec. O godzinie 17 odbyła się ceremonia wręczenia nagród. Po rozdaniu nagród zawodnicy spędzili resztę dnia bawiąc się przy muzyce i regionalnych potrawach.

Nasza grupa zaprezentowała, wystawę zdjęć przedstawiających najważniejsze wydarzenia z życia i działalności klubu.


dh Marceli Pietyra
Więcej o mistrzostwach:


Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
 
Afrikaans Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Traditional) Czech Dutch English Finnish French German Greek Hindi Hungarian Indonesian Italian Japanese Latvian Lithuanian Maltese Norwegian Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Archiwum wiadomości

Archiwum

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.