logo

Aktualności

English version


Dożynki w Mszanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 31 sierpnia 2010 12:52

 

Dożynki w Mszanie

Dnia 29-tego sierpnia uczestniczyliśmy w dożynkach gminnych w Mszanie. Nasz klub pełnił rolę punktu medycznego . Postanowiliśmy podzielić się na dwie grupy. Pierwsza grupa pełniła służbę od godziny 14 do 18 a druga od godziny 18 do 22.


O godzinie 14 odbył się uroczysty korowód mszański z placu OSP , który zakończył się na obiekcie WOKiRu w Mszanie. W czasie kiedy odbywał sie korowód I grupa rozkładała już nasz namiot i przygotowywała punkt medyczny, oraz apteczkę.

Po korowodzie gdy wszyscy dotarli do WOKiRu uczestnicy dożynek zostali poczęstowani chlebem dożynkowym oraz kołczem. Przypuszczam, że nikt nie mógł oprzeć się takiej słodkiej pokusie i spróbował chodź jeden kawałek . O godz. 16 odbył się występ zespołu ,,Hanuta" , który zagrał największe hity biesiad polskich. Blisko godzinę później wystąpił Krakowski Teatr Uliczny, który zaszczycił nas sztuką pt. ,, Serce Don Juana". Wszyscy byli zachwyceni tym widowiskiem, gdyż aktorzy sztukę odegrali na szczudłach co zwiększyło efektowność występu. Spektakl odbywał się przy bardzo pięknej klasycznej muzyce, która oddawała uczucia aktorów.

O 18.30 odbył się występ Mariusza Kalagi , który zaprezentował piosenki z gatunku pop i country. Przypuszczam, że panie były zachwycone pięknym głosem tego wokalisty. Po tym występie na scenę wkroczył zespół ,,Delta" , który rozpoczął zabawę taneczną trwającą do późnych godziny nocnych.

dh. Julia Kasza

 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
 
Afrikaans Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Traditional) Czech Dutch English Finnish French German Greek Hindi Hungarian Indonesian Italian Japanese Latvian Lithuanian Maltese Norwegian Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Archiwum wiadomości

Archiwum

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.