logo

Aktualności

English version


Londyn 2010-opinie uczestników PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 15 sierpnia 2010 21:32

 

Zgodnie z obietnicą zamieszczamy kilka z wielu opinii uczestników obozu językowego w Londynie. Zdjęcia z tego obozu są już w naszej galerii.

 

"Powodem, dla którego chce się wracać na obóz do Londynu, organizowany przez Harcerski Klub Podróżnika "Róża Wiatrów", jest atmosfera jaka tam panuje oraz doskonale dobrana kadra-ludzie pomocni w każdej sytuacji,
dbający o bezpieczeństwo wszystkich uczestników."
Aneta

"Jeżeli wydaje Wam się, że obóz językowy jest nudny, to jesteście w błędzie. Wszyscy miłośnicy porannych rozruchów, tostów z Nutellą i masłem orzechowym powinni być zadowoleni. ;) Przemierzanie piechotą Londynu, walka o przetrwanie w metrze, nie wydają się być aż tak męczące gdy jest się z fajnymi ludźmi, których na obozie nie brakowało. Jeśli ktoś nie potrafi mówić po angielsku, zawsze znajdzie się osoba, która pomoże. Lekcje nie są aż tak męczące jak w szkole, a z pobytu w Londynie na pewno wrócimy z większym zasobem słówek i zwrotów."
M. P

"Obóz w Londynie wspominam bardzo miło, to jest coś, co warto zobaczyć: różne subkultury, miejsca... Inny świat. Warte polecenia pod każdym względem. Wieloosobowe pokoje pozwalają się zintegrować, nawiązać znajomości na dalsze lata. Dla Nocnych Marków dobrą wiadomością jest fakt, że nie obowiązuje tam cisza nocna. ;)"
"D"


"Opisując obóz w kilku słowach, jest to niezapomniane przeżycie, którego powinien doświadczyć każdy. Jedyną wadą tego obozu w Londynie jest fakt,że przy wyjeździe bardzo się żałuje, że to już koniec. ;)"


Na obozie w Londynie było fantastycznie. Panowała świetna atmosfera i zawsze dobrze się bawiliśmy. Obóz ten to nie tylko nauka języka , czy zwiedzanie Londynu, to także okazja do zawarcia nowych znajomości ;). Łażenie cały dzień i przedzieranie się przez wielkomiejską dżunglę Londynu z taką ekipą wcale nie było straszne, wręcz przeciwnie była to sama przyjemność.
Codziennie od rana się śmialiśmy i nie było czasu na nudę, nawet na lekcjach angielskiego wszyscy
tryskali energią. Kadra opiekunów była bardzo sympatyczna, gotowi do pomocy w każdej sytuacji.
Na obozie w Londynie byłam już 2 razy i z chęcią pojechałbym kolejny raz. Polecam go nie tylko zapalonym podróżnikom, czy osobą pragnącym podszkolić się w angielskim, ale też amatorom dobrej zabawy od rana ,aż do późnej nocy :)
Ania

Serdecznie zapraszamy na przyszłoroczne obozy.

Więcej informacji niebawem na naszej stronie.

 

 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Zmieniony: wtorek, 24 sierpnia 2010 08:20
 
Afrikaans Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Traditional) Czech Dutch English Finnish French German Greek Hindi Hungarian Indonesian Italian Japanese Latvian Lithuanian Maltese Norwegian Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Archiwum wiadomości

Archiwum

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.